Warsztat

Dziecięcy Warsztat Tańca to niepowtarzalne miejsce w którym dzieci poznają świat tańca i ruchu, uczą się prawidłowej postawy i zdrowych nawyków, rozwijają swoje wszechstronne umiejętności i zawiązują przyjaźnie.

Warsztat to miejsce w którym rządzą dzieci pod uważnym okiem profesjonalnej kadry

Dynamiczne zajęcia realizują potrzeby najmłodszych (naukę w Warsztacie można rozpocząć od 3. roku życia), dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych. Dla najstarszych uczennic został stworzony projekt specjalny – WarsztatUP! To zespół trenujący regularnie neoklasykę oraz taniec współczesny z elementami akrobatyki oraz uzupełniający swoją taneczną wiedzę podczas licznych warsztatów z międzynarodowymi tancerzami, performerami i aktorami.

Występy na scenie

Nie zapominając jak ważnym aspektem tańca jest występ na scenie chętnie przygotowujemy bajki taneczne (te zrealizowane dotąd to: „Królowa Śniegu”, „Wyspa Skarbów”, „Mały Książę”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Piotruś Pan”, „Calineczka”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Akademia Pani Kleks”, „Śpiąca Królewna”, „Kotka w butach”), a kiedy w pierwszej połowie 2020 roku musieliśmy nauczyć się tańczyć w sieci – powstał wyjątkowy projekt „WyTańczOne” pod czujnym okiem zaprzyjaźnionej z nami performerki Moniki Szpunar. W tym niezwykłym przedsięwzięciu połączyliśmy lekcje, improwizacje i choreografie.

W 2021 roku udało się wrócić na scenę ze spektaklem „Dance Express”, a rok szkolny 2021/22 zakończyliśmy bajką „Zaczarowane baletki”! 

W roku szkolnym 2022/23 zaprezentowaliśmy dwie bajki – „Malutką Czarownicę” i „Trzy małe piratki”.

ZAPRASZAMY!