Agnieszka Tatara

kierowniczka, choreografka i pedagożka w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Szkoły Baletowej w Krakowie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych w kraju i za granicą.

Od wielu lat spełniona w pracy z dziećmi, którym przekazuje pasję, zdobyte umiejętności i wiedzę. Pełna energii i zaangażowania w każdą lekcję, otwarta na taneczne inicjatywy swoich uczennic oraz pilnująca dyscypliny. Pracowała między innymi w JDC International School of Performing Arts, Studiu Teatru, Muzyki i Tańca i Waldorfskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krakowie,  Cricotece – Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora i Młynie Zabierzów. W latach 2015 – 2019 pracowała w Krakowskim Centrum Choreograficznym w Nowohuckim Centrum Kultury, a w latach 2019 – 2021 w Teatrze Groteska w Krakowie.  

W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Edwardem Reyem i Studiem Kontakt. Przestrzeń Ruchu i Tańca, a od 2014 kieruje Dziecięcym Warsztatem Tańca, który jest jej autorskim pomysłem i propozycją dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych zajęć ruchowych stworzonych dla dzieci i przez dzieci. W Dziecięcym Warsztacie Tańca tworzy nie tylko niezapomniane lekcje, ale także scenariusze bajek, choreografie i oprawę wizualną tanecznych przedstawień.

Ola Zgłobica

pedagożka i choreografka w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Uczestniczyła w wielu warsztatach w kraju i za granicą. 

Interesuje się psychologią sportową i fizjoterapią. Obecnie prowadzi treningi dla młodego pokolenia gimnastyki artystycznej oraz zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych. Działa również jako choreograf współtworząc spektakle łączące taniec z ogniem.


Oliwia Miarka

pedagożka i choreografka w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. W trakcie swojej edukacji miała okazję tańczyć na scenie Opery Krakowskiej w baletach „Dziadek do orzechów”, „Kopciuszek” i „Pan Twardowski”. Występowała podczas Danzart Festival 2023 na Sycylii. Wielokrotnie uczestniczyła w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. (SHARE Intensive, Międzynarodowa Letnia Szkoła Artystyczna w Koszęcinie, Out of Body Worskshops). Współpracowała z Art Color Ballet, Kieleckim Teatrem Tańca, Wataha Drums.

Jej autorskie choreografie były docenione na wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Aktualnie swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ucząc dzieci i młodzież w Prima Balet i Dziecięcym Warsztacie Tańca – z którym współpracuje jako wychowawczyni podczas letnich wyjazdów i półkolonii oraz jako choreografka. Studiuje Architekturę przestrzeni informacyjnych na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Gabriela Chronowska-Łopuch

pedagożka i choreografka w Dziecięcym Warsztacie Tańca

Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Brała udział w wielu warsztatach w kraju i za granicą. Uczestniczka i laureatka konkursów tanecznych i choreograficznych, między innymi Dance World Cup, Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego im. Bożeny Kociołkowskiej czy Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Choreografów. 

Obecnie studentka Zarządzania Kulturą i Mediami oraz Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Mediów na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „Słowianki”.